![Extinction Rebellion Turkey](https://yokolusisyani.org/wp-content/webpc-passthru.php?src=https://yokolusisyani.org/wp-content/uploads/sites/4/2020/05/67587590_2467879056873804_8218403325142368256_o-1.jpg&nocache=1)
İklim krizi gezegenimizi, hayatı ve ülkemizi nereye götürüyor? Bununla ilgili ne yapabiliriz?
İçinde bulunduğumuz ekolojik kriz hakkındaki gerçekleri, neler hissettiğimizi ve bu konuda neler yapabileceğimizi konuşmak için Yokoluş İsyanı olarak 8 Ağustos Perşembe saat 19.00‘da bir araya geliyoruz.
Etkinlik Bilgileri:
Zaman: 8 Ağustos Perşembe saat 19.00
Adres: KOS Mekan Beyoğlu, İstanbul
Etkinlik hakkında daha fazla bilgi edinmek ve katılım durumunuzu belirtmek için bu linke tıklayabilirsiniz: https://www.facebook.com/events/770884473309723/?active_tab=about